Raben logo
csm_Latvia_country_banner_4156969a2e.jpg your-partner-in-logistics

Raben Group Latvijā

Jūsu loģistikas partneris

Latvia.png

Pateicoties labi attīstītajam transporta tīklam, mūsdienīgajai infrastruktūrai un pieredzējušajai komandai, mēs esam gandarīti sniegt saviem klientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus. Taču — pats svarīgākais — mēs nodrošinām individuālus piedāvājumus katram klientam atbilstoši viņu vajadzībām, un mūsu pieredzējušo speciālistu komanda pakalpojumus vienmēr sniedz profesionāli.

Mēs esam uzkrājuši daudzu gadu pieredzi, tādēļ varam sniegt saviem klientiem loģistikas līgumpakalpojumus (noliktavu pakalpojumus, pakalpojumus ar pievienoto vērtību, utt.), pārvadāšanas pakalpojumus (vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi), daļējas kravas un pilnas kravas pārvadājumus, svaigās pārtikas loģistikas pakalpojumus (svaigo produktu loģistika — loģistikas pakalpojumi, kuros tiek nodrošināta temperatūras kontrole no +2 °C līdz +6 °C).

Mēs rūpējamies par saviem klientiem un esam tādi paši kā viņi. Mēs apzināmies viņu gaidas, prasības un mērķus, ko viņi vēlas sasniegt, jo mūsu loģistikas profesionāļi savu darbu dara no visas sirds, un viņi vienlaikus ir arī patērētāji un pircēji citu nozaru produktiem. Mēs esam uzticams partneris transporta un loģistikas nozarē.