Raben logo
csm_IT_area_banner-min_2c40787e47.png your-partner-in-logistics

IT risinājumi

Ceļā ar tehnoloģijām

IT employee


Cilvēki rada tehnoloģijas


Uzticama IT ekspertu komanda nodrošina mūsu sistēmu drošību un funkcionalitāti, un uz to pamata tiek veidoti mūsu modernie risinājumi.
Mēs esam izveidojuši noliktavas un pārvadāšanas sistēmas visai Grupai un, pateicoties tām, mēs pilnībā kontrolējam noliktavas procesus un varam optimizēt savus pārvadājumus. Visi mūsu procesi ir apkopoti vienā sistēmā, kuru redz arī mūsu klienti — myRaben.

 

Job in the IT department

Ideāla sinerģija


Par sūtījuma nogādāšanu no punkta A līdz punktam B atbild ne tikai šoferis. Tās pamatā ir plaša tehnoloģiskā infrastruktūra, pārvadājumu pārvaldības sistēma, kas ļauj cieši uzraudzīt sūtījumu ikkatrā posmā. Pateicoties izveidotajām programmām, mēs varam pienācīgi apstrādāt kravas dokumentus, optimizēt maršrutu un atrisināt sūdzības.
Līdzīga pieeja tiek izmantota arī noliktavas pārvaldībā un visaptverošās darbību, krājumu un darba pārvaldības sistēmas. Loģistikas līgumpakalpojumos ir iekļauti arī papildu pakalpojumi, piemēram, līdziesaiņošana un līdzražošana. Arī tie nebūtu iespējami bez papildiekārtām un programmatūras.Apvienojumā ar procesa automatizāciju tas ļauj īstenot mūsdienīgu un nākotnei piemērotu loģistiku.

PCD risinājums jums!