Raben logo
csm_ETA_banner_test_33b352c5ed.jpg your-partner-in-logistics

ETA

Aprēķinātais piegādes laiks

No dialogiem ar klientiem un mūsu sūtījumu saņēmējiem mēs esam sapratuši, cik svarīgi ir sniegt godīgu un vienkāršu informāciju par sūtījuma piegādes laiku, informāciju, kas jums ļaus izsekot tās maršrutam un pielāgot savas darbības atkarībā no piegādes laika.

Mēs vēlamies sniegt jums un jūsu uzņēmumam uzticamu informāciju, lai jūs varētu labāk kontrolēt notiekošo savā uzņēmumā.

Kādēļ aprēķinātais ierašanās laiks (ETA) ir tik svarīgs?

 • Dinamiska, reāllaika informācija
  par jūsu sūtījuma piegādes
  laiku
 • Loģistikas procesa
  caurskatāmība
 • Iespēja plānot darbu atkarībā
  no faktiskā piegādes
  laika
mesh
csm_ETA_picture_ea8c827d88.jpg

Kā darbojas ETA?

ETA tiek aprēķināts brīdī, kad ir reģistrēts šofera mobilās ierīces GPS novietojums. Programma aprēķina piegādes laiku pēc plānotā maršruta, apmeklējot piegādes un paņemšanas vietas. Mobilā ierīce sazinās ar attiecīgajām Raben Group IT sistēmām, apstrādā šo informāciju un tad dara to pieejamu myRaben.com portālā, sadaļā mytrack&trace. Līdz ar to klienti saņem ETA informāciju +/- 2 stundu diapazonā.


Ja ir intensīvāka satiksme, negadījumi, izmaiņas pasūtītajā izkraušanas vietā vai citi neparedzēti apstākļi, sistēma automātiski atjaunina ETA parametru proporcionāli novirzei, kas ir vienāda ar vai lielāka par 60 minūtēm no iepriekš aprēķinātā ETA laika diapazona.

Uzzināt vairāk