Raben logo
csm_chemical_notxt_4ef250dbd2.jpg your-partner-in-logistics

Ķīmija

Jūsu produkti ir mūsu tuvumā

modern_infrastructure_icon.svg

Mūsdienīga uzglabāšanas iespējas

own_groupage_network_icon.svg

Specializēts transporta tīkls un termināļi

modern_IT_systems_icon.svg

Mūsdienīgas IT sistēmas

dedicated_team_for_ADR_transport_icon.svg

Specializēta ADR transporta komanda

controlled_temperature_throughout_the_entire_supply_chain_from_2_to_6_and_0to_2__icon.svg

Pārvadāšana kontrolētā temperatūrā

  • modern_infrastructure_icon.svg

    Mūsdienīga uzglabāšanas iespējas

Item 1 of 5
csm_chemistry-min_2b777f69f6.jpg

Ķīmiskajiem produktiem nepieciešama īpaša uzmanība un piesardzība, tāpēc mēs ar lielu rūpību un atbildību izvēlamies uz ilgtspējīgas un drošas piegādes ķēdes jūsu uzņēmumam. Mēs esam gan loģistikas eksperti, gan patērētāji, un mēs pilnībā saprotam jūsu vajadzības un drošības prasības, kas jāizpilda šādiem īpašiem izstrādājumiem.

Mēs piedāvājam virkni specializētu risinājumu, un jo īpaši:

  • īpašu speciālistu komandu,
  • profesionāli apmācītus autovadītājus un specializētus transportlīdzekļus,
  • palīdzību datu vākšanā ikgadējiem ADR transporta ziņojumiem.
angajat Raben

Bīstamas preces noliktavās

Liela daļa ķīmisko produktu tiek klasificēti kā bīstamas preces. Mums ir liela pieredze šādu preču apstrādē. Daudzus gadus mēs pārvaldījām augstākā līmeņa iekārtas un gatavojām savas noliktavas īpašām prasībām, kas saistītas ar ķīmiskajām precēm, kas atbilst FM Global un NFPA standartiem, izmantojot speciālas kameras atlasītām precēm un atbilstoši izstrādātas izsmidzinātāju sistēmas, kas uzstādītas zem griestiem un starp statīviem un plauktiem. Mēs zinām, kādas preces var uzglabāt blakus, lai izvairītos no iespējamiem vides apdraudējumiem.

Uzliesmojošu šķidrumu uzglabāšanai tiek izmantotas mūsdienīgas putu ugunsdzēšanas sistēmas. Tiklīdz tiek atklātas liesmas, kameras tiek piepildītas ar putām.

Bīstamu kravu pārvadājumi

Transporta procesa sastāvdaļa ir dokumentācijas sagatavošana saskaņā ar īpašām ADR prasībām. Mēs izmantojam arī specializētu autoparku. Mēs pievēršam īpašu uzmanību kravas novietošanai piekabēs un nostiprinām paliktņus, lai nodrošinātu papildu stabilitāti.

Campanie de plantare de copaci

Ilgtspējīgi risinājumi nozarei

Pašlaik daudzas organizācijas strādā pie ilgtspējīgas ražošanas. Kā loģistikas operators mēs atbalstām jūsu centienus vides jomā. Mēs regulāri mēram CO2 un sistemātiski aizstājam vecākas kravas automašīnas ar jaunām, kas atbilst jaunākajām siltumnīcefekta gāzu emisijas prasībām, un mēs esam izmantojuši daudzus proekoloģijas risinājumus, lai turpinātu taupīt dabas resursus. Visbeidzot, mēs neitralizējam savu ietekmi uz vidi, organizējot koku stādīšanas pasākumus. Lai uzzinātu vairāk, lasiet par USA centieniem vietnē www.csr.raben-group.com