Raben logo
csm_HR_banner_PODSTRONY_5760x1600_biurowi_office_ec82e5aded.jpg people-with-drive

Biroja darbinieki

Biroja darbinieku

dzinējspēks spēj radīt

izcilus risinājumus!

angajat Raben

Ja būtu jāuzskaita mūs raksturojošās īpašības, tad mēs noteikti pieminētu draudzīgu atmosfēru un savstarpēju cieņu. Bez minētajām īpašībām nav iespējams sasniegt ideālus risinājumus. Attīstība bez sadarbības nav iedomājama.

Tādēļ mēs cits citu atbalstām grūtos brīžos, meklējam labākos risinājumus un kopīgi svinam mazus un lielus panākumus. Katram no mums ir dzinējspēks, kas mudina šeit pilnveidoties. Ja arī jūs to jūtat sevī, Raben Grupa ir ideāla vieta tieši jums. Uzņēmumam rūp darbinieku attīstība, un tas nodrošina vairākus apmācības projektus. Ikvienam ir iespēja tajos piedalīties. Mums ir arī starptautiski projekti, iespēja piedalīties pieredzes apmaiņā un šādi iegūt praktiskas un nenovērtējamas zināšanas. Mūsu dzinējspēks mūs virza uz mūsdienīgām tehnoloģijām. Un tas raksturo mūsu darba vidi.

Karjeras un personīgās dzīves savienošana mums ir ļoti svarīga. Mēs labprāt tiekamies arī pēc darba. Dažreiz mēs svinam darbinieku vārda dienas, dažreiz — sasniegumus. Mēs esam lepni un gandarīti daudzu gadu gaitā iesaistīties CSR aktivitātēs. Vai jūsu dzinējspēks mudina radīt patīkamu gaisotni? Pievienojieties mums!

darbinieki

darbinieki, kas Raben nostrādājuši ilgāk par 5 gadiem

motivējoši pasākumi saviem darbiniekiem, kas tiek rīkoti katru gadu

prakšu un mācekļu vietas katru gadu

 +

apbalvojumi par sasniegumiem loģistikas

labdarības pasākumi, kas tiek rīkoti katru gadu

mesh background mesh background
Aplūkojiet mūsu darba piedāvājumus
Nav piedāvājumu

Pievienojieties mūsu komandai!

Atrodiet sev piemērotāko darba piedāvājumu
vai atsūtiet

mums uz e-pastu savu CV 

mesh