Raben logo
csm_techno_notxt_d05b9eb342.jpg your-partner-in-logistics

Tehnoloģijas

Jūsu produkti veido

mūsu realitāti

Modern infrastructure

Mūsdienīga uzglabāšanas iespējas

Own groupage network

Specializēts transporta tīkls

Modern IT systems

Mūsdienīgas IT sistēmas

Dedicated customer services

Zinoši speciālisti jūsu produktiem

  • Modern infrastructure

    Mūsdienīga uzglabāšanas iespējas

Item 1 of 4
Raben for white goods

Jaunās tehnoloģijas atbalsta mūsu ikdienas dzīvi un veido mūsu realitāti.

Mēs visi tos izmantojam mājās un darbā. Kā loģistikas eksperti mēs saprotam, ka elektroniskajām ierīcēm un sadzīves precēm jāsaņem visaptveroši loģistikas risinājumi, kas atbalsta ne tikai ražošanu, bet arī piegādi veikaliem un pat gala patērētājiem.

Ņemot to visu vērā, mēs esam sagatavojuši īpašu pakalpojumu tehnoloģiju ražotājiem. Mēs piedāvājam:

  • visaptverošus, reģionālus izplatīšanas risinājumus,
  • projektu piegādes investīcijām,
  • atbalstu nestandarta piegādēs.

Mūsu pieredze jums palīdzēs īstenot visus projektus.

Raben's warehouse

Pielāgoti projekti

Mēs esam uzticams partneris, kas piedāvā visaptverošus pakalpojumus visiem tehnoloģiju uzņēmumiem. Mēs izstrādājam noliktavu un izplatīšanas risinājumus, kas atbalsta reģionālo specifiku un īpašās investīciju projektu prasības. Mēs izveidojam izplatīšanas kartes, lai veiksmīgi pabeigtu piegādes tieši laikā. Tas viss tiek apvienots visaptverošos risinājumos, kur atbilstoši izvēlēts noliktavu un izplatīšanas tīkls efektīvi novieto jūsu produktus veikalu plauktos.

Raben employees in action planting trees

Ilgtspējīga piegādes ķēde

Mūsdienās ekoloģija arvien biežāk ir atbildīga rīcība. Ne tikai mēs, patērētāji, bet arī mēs, uzņēmumi. Kā loģistikas operators mēs atbalstām mūsu klientu centienus, veidojot ilgtspējīgas piegādes ķēdes. Šajā nolūkā mēs veicam dažādus pasākumus.

Mēs regulāri mēra CO2, sistemātiski nomainot vecākas kravas automašīnas ar jaunām, kas atbilst jaunākajām siltumnīcefekta gāzu emisijas prasībām, un mēs esam izmantojuši daudzus proekoloģijas risinājumus attiecībā uz dabas resursu izmantošanu mūsu noliktavās. Visbeidzot, mēs neitralizējam savu ietekmi uz vidi, organizējot koku stādīšanas pasākumus. Lai uzzinātu vairāk, lasiet par USA centieniem vietnē www.csr.raben-group.com