Raben logo
csm_PCD_banner_long_b3b37c9f6c.jpg your-partner-in-logistics

PCD

attēlu, kas apstiprina piegādi

Pašreizējā tirgus situācija neapšaubāmi ir diezgan izaicinoša, tomēr mēs joprojām esam gatavi rīkoties ar sūtījumiem un apmierināt klientu un saņēmēju pašreizējās vajadzības.

Ņemot vērā papildu drošības pasākumus, mēs esam ieviesuši piegādes apstiprināšanas pakalpojumu (Picture Confirming Delivery - PCD īsumā), kas ļauj piegādāt sūtījumus bez bezkontakta, praktiski bez saņēmēja līdzdalības.

PCD inovācijas nozīme:

  • drošība - bezkontakta piegāde bez kontakta

starp klientu un vadītāju

  • ērtības - nav nevajadzīgu parakstu un zīmogu,

iespējama paņemšana no attāluma, piem. uzturēšanās

laikā karantīnā

  • noteiktība - ierakstot piegādes datumu, laiku un vietu,

fotogrāfijās ierakstītu sūtījuma izskatu

mesh
csm_PCD_Prasa_2-min_d39b51829a.jpg

Kā darbojas piegādes process ar PCD?

Piegādes process ar PCD ir ļoti vienkāršs. Pietiek, ja klients ievada pasūtījumu myOrder sistēmā (uz myRaben.com platformas), kurā norāda savu vēlmi izmantot bezmaksas papildu PCD pakalpojumu.

Piegādes process ar PCD ir ļoti vienkāršs. Pietiek, ja klients ievada pasūtījumu myOrder sistēmā (uz myRaben.com platformas), kurā norāda savu vēlmi izmantot bezmaksas papildu PCD pakalpojumu. Tad vadītājs, veicot piegādi, atstāj preces saņēmēja norādītajā vietā un nofotografē 3 fotoattēlus: uz etiķetes, sūtījuma un sūtījuma ar etiķeti. Tādā veidā viņš ērti apstiprina piegādi, bez nepieciešamības kravas saņēmējam to parakstīt, tāpēc ir iespējams saglabāt piemērotu attālumu starp vadītāju un saņēmēju. Fotoattēli automātiski tiek saglabāti vadītāja mobilajā ierīcē un apstrādāti piegādes pavadzīmē. Dokumentā ir ierakstīts arī kravas automašīnas reģistrācijas numurs, datums, laiks un fotoattēlu uzņemšanas vietas ģeogrāfiskās koordinātas.

Šis novatoriskais risinājums garantē, ka fotogrāfijas tika uzņemtas noteiktā vietā un laikā. Klients var uzreiz redzēt piegādes apliecinājumu myRaben platformā myTruck & Trace modulī.

Izmantojiet PCD priekšrocība!

Uzzināt vairāk