Raben logo
csm_auto_notxt_35e1e34b0b.jpg your-partner-in-logistics

Transporta līdzekļi

Jūsu produkti ir mūsu tuvumā

Modern infrastructure

Mūsdienīgas uzglabāšanas iespējas

Own groupage network

Specializēts transporta tīkls

Modern IT systems

Mūsdienīgas IT sistēmas

Dedicated customer services

Zinoši speciālisti Jūsu produktiem

  • Modern infrastructure

    Mūsdienīgas uzglabāšanas iespējas

Item 1 of 4
Raben automotive

Transports ir nepieciešams. Lielākajai daļai tā ir nepieciešamība, bet daudziem no mums arī hobijs vai pat aizraušanās. Tā kā mēs strādājam loģistikā, mēs ļoti labi saprotam, kas nepieciešams autobūves uzņēmumiem.

Augsta sezonalitāte, detaļu piegāde ražošanas līnijām, īpaši projekti - tas viss mūs vēl vairāk aizrauj ar automobiļiem.

Mēs esam apņēmušies izveidot un uzturēt ilgtspējīgu un drošu jūsu biznesa piegādes ķēdi, un mēs jo īpaši piedāvājam:

  • sūtījumu apvienošanu no vairākiem apakšuzņēmējiem un tiešu piegādi rūpnīcām,
  • detaļu piegādi servisa centriem,
  • loģistikas vadību atpakaļ iesaiņošana, noliktavas (ieskaitot iekšējos pakalpojumus), šķirošanas pakalpojumi,
  • paku izsekošana katrā posmā ar ETA
  • mēs izmantojam rezerves piekabes.

Ar daudzu gadu pieredzi Eiropā mēs esam uzticami partneri.

Raben automotive warehouse

Bīstamas preces

Mums ir liela pieredze darbā ar bīstamām kravām. Automobiļos tie var būt, piemēram, drošības jostu priekšspriegotāji, drošības spilveni, smidzinātāji, transportlīdzekļu eļļas un kosmētikas līdzekļi (aerosoli). Šāda veida preces pārvieto pieredzējuši un apmācīti autovadītāji, un krava tiek papildus nodrošināta pret nevēlamu pārvietošanos uz paliktņiem. Mēs esam ieviesuši ierobežojošus ugunsdzēsības un vides aizsardzības risinājumus. Ar daudzu gadu pieredzi augstākā līmeņa objektu vadībā mēs zinām, kādas preces var uzglabāt blakus vienu otrai un kā nodrošināt, ka visas operācijas tiek veiktas droši. Mēs atbalstām klientus datu sagatavošanā ikgadējiem ADR ziņojumiem.

Raben employees in action planting trees

Ilgtspējīga loģistika

Pēdējo gadu karstā tēma ir klimata pārmaiņas. Būdami atbildīgs loģistikas operators, mēs esam apņēmušies izveidot ilgtspējīgas piegādes ķēdes. Mēs regulāri mēram CO2, sistemātiski nomainot vecākas kravas automašīnas ar jaunām, kas atbilst jaunākajām siltumnīcefekta gāzu emisijas prasībām, un mēs esam izmantojuši daudzus proekoloģijas risinājumus attiecībā uz dabas resursu izmantošanu mūsu noliktavās. Visbeidzot, mēs neitralizējam savu ietekmi uz vidi, organizējot koku stādīšanas pasākumus. Lai uzzinātu vairāk, lasiet par USA centieniem vietnē www.csr.raben-group.com