Raben logo
csm_PCD_press_news_picture1__002__abba397997.jpg

Raben uzsāk piegādi apstiprinošu attēlu inovāciju COVID19 laikmetā

2020.05.05
Pašreizējā realitātē drošības sajūta ir kļuvusi īpaši svarīga. Patērētāji ir ievērojami mainījuši savus ieradumus un izturēšanos. Domājot par savu drošību, vairums no tiem izvēlas iepirkties internetā. Raben Group uzsāk jaunu papildu pakalpojumu salikto kravu pārvadājumiem, lai saglabātu ieteicamo attālumu starp personām, kas piedalās piegādē, un nodrošinātu saņēmēju ērtības un drošību. Tas sastāv no bezkontakta piegādes apstiprinājuma, izmantojot fotoattēlu. Pakalpojums ir pieejams sākot ar 4. Maiju.

“Pašreizējā tirgus situācija neapšaubāmi ir diezgan izaicinoša, tomēr mēs joprojām esam gatavi rīkoties ar sūtījumiem un apmierināt klientu un saņēmēju pašreizējās vajadzības. Tāpēc tagad, koronavīrusa draudu laikmetā, mēs netērējam laiku un mēs sākam jaunu risinājumu. Ņemot vērā papildu drošības pasākumus, mēs esam ieviesuši piegādes apstiprināšanas pakalpojumu (PCD īsumā), kas ļauj piegādāt sūtījumus bez bezkontakta, praktiski bez saņēmēja līdzdalības. ” - saka Katarzyna Jaeger, Raben grupas pārdošanas direktore.

Kā darbojas piegādes process ar PCD?

Piegādes process ar PCD ir ļoti vienkāršs. Pietiek, ja klients ievada pasūtījumu myOrder sistēmā (uz myRaben.com platformas), kurā norāda savu vēlmi izmantot bezmaksas papildu PCD pakalpojumu. Tad vadītājs, veicot piegādi, atstāj preces saņēmēja norādītajā vietā un nofotografē 3 fotoattēlus: uz etiķetes, sūtījuma un sūtījuma ar etiķeti. Tādā veidā viņš ērti apstiprina piegādi, bez nepieciešamības kravas saņēmējam to parakstīt, tāpēc ir iespējams saglabāt piemērotu attālumu starp vadītāju un saņēmēju. Fotoattēli automātiski tiek saglabāti vadītāja mobilajā ierīcē un apstrādāti piegādes pavadzīmē. Dokumentā ir ierakstīts arī kravas automašīnas reģistrācijas numurs, datums, laiks un fotoattēlu uzņemšanas vietas ģeogrāfiskās koordinātas.


Šis novatoriskais risinājums garantē, ka fotogrāfijas tika uzņemtas noteiktā vietā un laikā. Klients var uzreiz redzēt piegādes apliecinājumu myRaben platformā myTruck & Trace modulī.


Protams, kravas saņēmējs vienmēr var izvēlēties tradicionālo piegādes veidu, piemēram, parakstīties uz vadītāja mobilās ierīces vai pārvadājuma dokumenta. Rabena šajā ziņā ir elastīga.

Ieguvumi klientam un saņēmējam

PCD tika izveidots, lai piegādes būtu drošākas un ērtākas. Jaunais pakalpojums ir paredzēts, lai atvieglotu piegādes procesu, arī gadījumā, ja saņēmējs nevēlas vai nevar apstiprināt piegādi ar parakstu un sūtījumu var atstāt viņu norādītā vietā. Šis risinājums nodrošina pilnīgu piegādi bez skāriena bez nevajadzīgas saskares un mijiedarbības starp saņēmēju un vadītāju. Nav nepieciešami nevajadzīgi paraksti un zīmogi. Ieviešot PCD, attālināta savākšana ir iespējama pat karantīnas laikā. Piegādi apstiprinošs attēls, pateicoties automātiskai datu reģistrēšanai ne tikai par sūtījuma izskatu, bet arī par piegādes datumu, laiku un vietu un pat kravas automašīnas reģistrācijas numuru, sniedz lielāku noteiktību nosūtītājam un saņēmējam ka piegāde ir pabeigta tur un tad.

Jaunais PCD pakalpojums ir pieejams Raben portfelī vietējiem un starptautiskajiem salikto sūtījumu sūtījumiem valstīs, kuras apkalpo Grupa. Pakalpojums ir pieejams kopš 2020. gada 4. maija.