Raben logo
csm_Greece_ca0e023b6a.jpg

Raben paplašina savu darbību un ieiet Grieķijas tirgū

2021.10.04
2021. gada oktobra sākumā vadošais Grieķijas loģistikas pakalpojumu sniedzējs Intertrans S.A. kļuva par Raben Grupas daļu. Pateicoties šim darījumam Raben paplašina savu filiāļu karti – tagad mēs esam pārstāvēti 14 valstīs.

Paredzēts, ka šis darījums stiprinās abu uzņēmumu pozīcijas ne tika Grieķijas, bet galvenokārt Eiropas un globālajā tirgū. Produktu portfeļa paplašināšana un visaugstākā pakalpojumu kvalitātes līmeņa sasniegšana, veicinot klientu apmierinātību, ir abu uzņēmumu stratēģiskie mērķi.  

“Mūsu kravas mašīnas katru dienu brauc uz dažādām pasaules valstīm, praksē pierādot to, ka visu šo gadu garumā “mēs zinām ceļu”: lepna, nobriedusi apziņa, kas ir atspoguļota mūsu devīzē. Mēs vēlamies palikt par profesionālās loģistikas tirgus neatņemamo sastāvdaļu, un esam apņēmušies turpināt ilgtspējīgu attīstību un izmantot jebkuru iespēju, kas nesīs labumu mūsu klientiem. Neapšaubāmi, kļūstot par Raben Grupas daļu, mums parādīsies jaunas iespējas, ka vairos ne tikai mūsu, bet arī mūsu klientu konkurētspēju”, skaidro Jorgs Cakiris, Intertrans S.A. izpilddirektors (CEO).

Intertrans ir 40 gadu pieredze Eiropas sauszemes pārvadājumu jomā, un attiecībās ar saviem partneriem un klientiem uzņēmums visu šo laiku ir nemainīgi balstījis uz uzticamības un savstarpējās uzticības principiem. 1981. gadā uzņēmums uzsāka savu darbību kā ekspedīcijas aģents importa un eksporta jomā, piedāvājot sertificēto kvalitāti, termiņu ievērošanu un ātrumu, kā arī pilnīgu uzticamību un drošību visos savas darbības posmos. Intertrans Eiropas transporta tīklā ietilpst 12 valstis, 23 termināli un 17 sadarbības partneri dažādās Eiropas valstīs. Grieķijas uzņēmuma rīcībā ir 11 000 m2 noliktavu platību, vairāk kā 90 kravas mašīnas, kā arī tajā strādā 70 cilvēki. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Pirejā netālu no Atēnām, uzņēmumam ir arī filiāles Tesalonikos un Krētas Heraklionā.

“Mēs esam lepni, ka Intertrans, uzņēmums ar vairāk kā 40 gadu pieredzi loģistikā, ir pievienojies Raben Grupas ģimenei. Abiem uzņēmumiem ir līdzīgas vērtības, un abi uzņēmumi velta aizvien lielāku uzmanību inovācijām un tehnoloģijām. Tāpēc mēs uzskatām, ka Raben Grupas potenciāls kombinācija ar Intertrans zināšanām un pieredzi Grieķijas tirgū un starptautiskas distribūcijas jomā noteikti būs izdevīga visiem Raben Grupas klientiem. Mēs esam sasnieguši vēl vienu svarīgu posmu,” tā Evalds Rabens, Raben Grupas izpilddirektors (CEO).

Pēc Intertrans pārņemšanas Raben Grupa pašlaik ir pārstāvēta 14 Eiropas tirgos, nodarbina vairāk kā 10 000 cilvēku, kā arī tās rīcībā ir vairāk kā 1 200 000  m2 noliktavu platību. Uzņēmuma stratēģija ir nepārtraukta izaugsme, tas vienmēr skatās nākotnē un liek klientu vajadzības pirmajā vietā.