Raben logo
csm_BAS_i_Raben_Group_3_06cb8f31fc.jpg

Raben Grupa pārņem Bas Group

2021.07.08
Raben Grupa ir pārņēmusi 100% Bas Group daļu ar atpakaļejošu datumu no 2021. gada 1. janvāra. Noslēdzot šo darījumu, Raben iegūst visus Bas Group terminālus Nīderlandē, Slovākijā un Itālijā, kā arī 210 darbinieku komandu. Darījumu jau ir apstiprinājušas konkurences iestādes.

BAS Group ir pilna loģistikas pakalpojumu klāsta sniedzējs. Tas ir ģimenes uzņēmums, kas ir dibināts 1986. gadā. BAS Group pieder gandrīz 50 000 m2 noliktavu platību un savs vilcēju un piekabju autoparks. Uzņēmums īpašu uzmanību pievērš starptautiskiem saliktu kravu pārvadājumiem, specializējoties maršrutos starp Nīderlandi un Itāliju.

“Mūsu ģimene bija nonākusi izvēles priekšā – turpināt attīstīties autonomi vai piebiedroties lielākam profesionālam loģistikas pakalpojumu sniedzējam. Kad Raben izteica interesi, mēs kā ģimene nolēmām pārdot daļas. Tuvākajos gados loģistikas nozare ievērojami mainīsies, kā rezultātā radīsies ne tikai jaunas iespējas, bet arī apdraudējumi. Kļūstot par daļu no tādas lielākas profesionālas organizācijas kā Raben Grupa, mēs kā vidējā izmēra spēlētājs būsim mazāk pakļauti šīm ārējām ietekmēm.” – tā Lorenco Bass, Bas Group izpilddirektors.

Raben Grupa tika dibināta Nīderlandē, taču kopš 20. gs. 90. gadiem galvenā mītne atrodas Poznaņā, Polijā. Raben ir 90 gadu pieredze nozarē, uzņēmums ir pārstāvēts 13 Eiropas valstīs, tam ir vairāk kā 150 biroji un termināli, ap 1 200 000 m2 noliktavu platību, un tā ikgadējs apgrozījums sasniedz 1,3 miljardus eiro. Nīderlandes birojs atrodas Osā.

Iegādājoties Bas Group, Raben, kas arī ir ģimenes uzņēmums, ir palielinājis savu tīklu Eiropas dienvidrietumu daļā un nostiprinājis savas pozīcijas līgumu loģistikas un kombinēto pārvadājumu jomā. Raben Grupas sniegtās iespējas noteikti būs izdevīgas ne vien Bas klientiem, bet arī darbiniekiem.

“Bas Group iegāde nodrošina jaunas iespējas Eiropā, kā arī ļauj paplašināt mūsu tīklu. Turklāt tā nostiprinās mūsu pozīcijas Beniluksa valstīs un sniegs vairāk attīstības iespēju Dienvideiropā,” – tā Evalds Rabens, Raben Grupas izpilddirektors.

Abi uzņēmumi lielu nozīmi piešķir sociālajai atbildībai, ētikai un integritātei, kā arī nopietni pievēršas inovācijām un ilgtspējīgai attīstībai.

“Visi Bas Group darbinieki un klienti ir laipni lūgti Raben Grupā, kopā mēs gūsim vēl lielākus panākumus!”  - uzsvēra Berends Jans Šurings, Raben Netherlands BV direktors.