Raben logo
csm_baner_www_870c0d2c80.jpg

Raben Group laiž klājā jaunu tīmekļa vietni

2020.10.27
Raben Group vienmēr izpilda to, ko sagaida klienti, un labprāt atrodas inovāciju priekšgalā ne tikai loģistikas jomā. Oktobrī uzņēmums atklāja savu jauno tīmekļa vietni, kas cita starpā ietver arī ātru sūtījuma statusa pārbaudi, vieglu pieeju klientu zonai un sadaļu “People with drive”, t.i. Raben komandu, kas aizrautīgi dara savu darbu jau gandrīz 90 gadu garumā.

Mūsdienās, kad digitalizācijas temps ir paātrinājies, un ātra piekļuve uzticamai informācijai ir kļuvusi ārkārtīgi svarīga, mums ir īpaši būtiski piedāvāt mūsu klientiem efektīvus un dinamiskus rīkus. Ņemot šo vērā, kā arī sekojot pēdējām tiešsaistes risinājumu tendencēm, Raben Group laiž klāja jaunu tīmekļa vietni www.raben-group.com

“Jaunā vietne ir mūsu atbilde mainīgai tiešsaistes pakalpojumu pasaulei, un mēs vienmēr esam tuvu mūsu klientiem,” skaidro Katažina Bartkeviča (Katarzyna Bartkiewicz), Raben Group digitālā mārketinga vadītāja. “Jaunās vietnes varoņi ir mūsu darbinieki, jeb ‘People with drive’, kuri veido mūsu vietni tāpat, kā viņi veido arī Raben Group. Realizējot šo vizuālo tēlu, mēs vēlamies parādīt vietnes apmeklētājiem – gan klientiem, gan potenciāliem darbiniekiem – ka esam enerģiski un uzticami, un, kas arī ir vissvarīgākais, ka esam saliedēta komanda, kas ir gatava jauniem izaicinājumiem.”

Jaunais vietnes dizains ir pielāgots pēdējām UX prasībām. Vienkāršota izvēlne nodrošina iespēju ātri piekļūt vissvarīgākajām funkcijām, bet starp jaunumiem, kas sagaida vietnes apmeklētājus, ir arī vienkāršas sūtījumu izcenojumu veidlapas un interesanti video sižeti par Raben Group.

Taču mūsdienīgs un dinamisks izskats vēl nav viss. Jaunās vietnes lietotāji varēs izmantot arī citas priekšrocības, piemēram, vieglu pieeju klientu zonai, uzlabotu filiāļu meklētāju, ātru sūtījumu statusu pārbaudi un iespēju piekļūt vietnei, arī neesot tiešsaistē.

Jaunā vietne nozīmē arī to, ka tās saturs būs viegli izmantojams mobilajās ierīcēs, bet tās pārtīšana un izvēlnes ir īpaši pielāgotas un ērtas lietotājiem, kuri labprātāk izmanto savus viedtālruņus. Lai uzlabotu vietnes izmantošanas kvalitāti, Raben spēra inovatīvu soli un nolēma izveidot vietni, balstoties uz TYPO3PWA. Progresīvās tīmekļa lietotnes (PWA) apvieno sevī labākās tīmekļa vietņu un mobilo lietotņu īpašības. Pateicoties šim risinājumam, jaunā vietne ir daudz ātrāka un strādā pat tad, kad lietotājam nav piekļuves tīklam, vai arī ja lietotājam ir lēns savienojums.

Tīmekļa vietne tika izstrādāta sadarbībā ar tehnoloģiju partneri Macopedia, kas specializējas visaptverošā progresīvu tīmekļa un e-komercijas risinājumu ieviešanā. Abi uzņēmumi kopīgi izstrādā un uztur Raben tīmekļa vietni jau vairāk kā 5 gadus, nepārtraukti pievienojot jaunas funkcijas. Izstrādājot šo pēdējo versiju, Macopedia uzdevums bija UX grafiskā dizaina sagatavošana, TYPO3 satura pārvaldības sistēmas ieviešana un tīmekļa vietnes izveide, balstoties uz TYPO3PWA.
Apmeklējiet mūsu jauno tīmekļa vietni un iepazīstieties ar mūsu jauno tiešsaistes tēlu: www.raben-group.com