Raben logo
csm_Untitled_94f691410b.jpg

IFS Loģistikas sertifikācija – veids, kā izveidot pārliecību par mūsu pakalpojumiem

2022.07.29
Raben Eesti ir viens no 15 uzņēmumiem Raben Grupas transporta un loģistikas uzņēmumu tīklā. 2022. gada jūnijā uzņēmums saņēma IFS Logistics 2.3 pakalpojumu sniedzēja sertifikātu. Šāda sertifikācija ļauj uzņēmumam ne tikai paplašināt savus pašreizējos pakalpojumus, bet arī savu klientu portfeli.

IFS sertifikācija nodrošina atbilstību Eiropas izplatītāju prasībām attiecībā uz pārtikas kvalitāti un drošību visu loģistikas darbību ietvaros.  Raben Eesti OÜ tika sertificēts pārtikas produktiem ar temperatūras režīmu.

“IFS sertifikāts paver mums jaunas tirgus iespējas, tas palīdzēs mums nostiprināt mūsu pakalpojumu piedāvājumu mūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem un ļaus mūsu uzņēmumam augt pārtikas pārvadājumu tīklā, kas ir viens no pakalpojumiem, ko mēs piedāvājam mūsu klientiem. Igaunijā ir tikai daži uzņēmumi, kuriem ir IFS sertifikāts. Mēs lepojamies, ka varam nodrošināt kvalitāti un pārliecību par visu piegāžu ķēdes procesu” – tā Evgenia Antonis, Raben Eesti OÜ filiāles vadītāja.

Raben Eesti atbalsta mūsu klientus kopš 2004. gada. Mēs piedāvājam mūsu klientiem līgumu loģistikas pakalpojumus (noliktavas pakalpojumi, pakalpojumi ar pievienoto vērtību utt.), autotransporta pakalpojumus (vietējā un starptautiska distribūcija), saliktu un pilnu kravu transporta pakalpojumus, svaigu produktu pārvadājumus (loģistikas pakalpojumi ar temperatūras kontroli no +2°C līdz +6°C).