Raben logo
csm_Austria_LP_1f0a1e673d.jpg

Bexity ir pa ceļam ar Raben Grupu

2022.02.28
Raben Grupa, Eiropas loģistikas operators, parakstīja līgumu par Austrijas uzņēmuma Bexity 100% daļu pirkšanu no tā pašreizējā īpašnieka, Mutares. Darījuma rezultātā vairāk kā 500 Bexity darbinieki un 16 filiāles ar galveno mītni Vīnē pievienosies Raben ģimenei. Darījums tika uzsākts 2021. gada decembrī, un šodien to apstiprināja pretmonopola iestādes.

Bexity, iepriekš zināms ar nosaukumu Q-Logistics, kas pirms tam piederēja RCA, beidzot nonāk stratēģiska īpašnieka rokās, pievienojoties Raben Grupai.
Iepriekšējais īpašnieks Mutares iegādājās uzņēmumu 2019. gada beigās un pēdējo 24 mēnešu laikā veiksmīgi to restrukturizēja. Uzņēmums tagad ir gatavs nākamajam solim – izaugsmei Grupas ietvaros, kas darbojas loģistikas nozarē.

“Mēs ar milzīgu lepnumu sveicam Bexity darbiniekus, klientus un piegādātājus Raben Grupā. Austrija perfekti iederas mūsu Eiropas kartē, jo tā ir kā tilts starp Vāciju un Itāliju, kā arī tilts mūsu Centrāleiropas valstīm,” – tā Evalds Rabens, Raben Grupas izpilddirektors (CEO).

Raben jau vairāk kā 10 gadus sadarbojas ar Bexity, veicot saliktu kravu sūtījumu piegādes starp Austriju un Raben valstīm. Ņemot vērā, ka Raben aktīvi atbalsta zaļos risinājumus, liela priekšrocība ir fakts, ka daudziem Bexity termināliem ir tiešs dzelzceļa savienojums, kravas tiek piegādātas ar vilcienu nakts laikā.

Bexity saliktu kravu tīkls pastāv kopš 1986. gada, un tas bija pirmais uzņēmums, kas piedāvāja 24/7 servisu visā Austrijas teritorijā. Uzņēmums pārvadā vairāk kā 10 000 sūtījumu dienā. Un pateicoties intensīvai dzelzceļa transporta izmantošanai, tas spēj to darīt ļoti ekoloģiskā veidā. Uzņēmumam ir 16 filiāles Austrijā, un tajā strādā vairāk kā 500 darbinieki. Parakstītā darījuma ietvaros visas nodaļas pievienosies Raben Grupai, un Bexity darbinieki ieradīsies Raben ģimenes “dislokācijas vietā”.