Raben logo
csm_Air_freight_Raben_f13b38a3f8.jpg your-partner-in-logistics

Gaisa pārvadājumi

Jūsu gandarījums ceļ mūs spārnos

Experienced team of specialists

Pieredzējusi komanda

Comprehensive door to door service

Visaptverošs tiešās piegādes pakalpojums

 An extensive branch network

Ilgstošas partnerības visā pasaulē

Expertise in all customs matters - Custom Clearance

Eksperti, kas ir gatavi nokārtot muitas formalitātes

  • Experienced team of specialists

    Pieredzējusi komanda

Item 1 of 4
Transport lotniczy Raben

Pasaule jūsu rokās. Uzziniet vairāk par mūsu gaisa pārvadājumiem.

Gaisa pārvadājumi ir ātrākais preču nogādāšanas veids. Pateicoties mūsu darbinieku centībai, mūsu struktūrai un uzticamo, labo partneru tīklam, mēs varam nosūtīt jebko uz jebkuru pasaules malu. Gaisa pārvadājumu pasūtījumi tiek veikti, lai klienti būtu gandarīti un viņu vajadzības apmierinātas, turklāt par konkurētspējīgām cenām. Mūsu pakalpojumu īpaša iezīme ir piegādes ķēdes optimizācija, vadoties pēc izmaksu un laika perspektīvas.

Daudz priekšrocību:

  • Visaptverošs tiešās piegādes pakalpojums
  • Dažādi piegādes veidi:  ekspress, standarta un ekonomiskais
  • Pārvadāšana kontrolētā temperatūrā
  • Bīstamo kravu pārvadājumi
  • Lielgabarīta kravu pārvadājumi
  • Atmuitošana, fiskālās instruktāžas un citas ar muitu saistītās procedūras
csm_Raben_Air_transport-min_4a840e2d92.jpeg

Gaisa transportu izmanto, lai pārvadātu rezerves daļas, mehānismus un iekārtas, farmaceitiskos līdzekļus, kosmētiku, svaigus un apstrādātus produktus, apģērbu, patēriņa elektropreces, bīstamās preces (DGR), produktus gadatirgiem un izstādēm. Uz produktiem attiecas kravas apdrošināšana.

Mūsu uzņēmums nodarbojas arī ar detaļu piegādi pasažieru un kravas kuģiem, kas tiek remontēti dažādās pasaules malās. Šādām piegādēm ir jāiekļaujas noteiktos termiņos, pretējā gadījumā saremontētais kuģis pametīs ostu. Mūsu plānošanas darbības sākas ražošanas posmā: mēs rekomendējam vēlamo iepakojuma veidu un izmēru, rezervējam lidojumus aviolīnijās, ziņojam par eksporta muitām, cieši vērojam sūtījumu statusu. Dažreiz preces tiek paņemtas no ražotāja un nogādātas galamērķi vai arī glabātas kādā no mūsu loģistikas centriem vai muitas noliktavā. Preču piegāde uz lidostu bieži vien tiek veikta ar specializētiem transportlīdzekļiem.

A Raben truck transports goods for the company's customers in Europe.

Kontrolētā temperatūra

Mēs piegādājam produktus kontrolētā temperatūrā: saldētiem produktiem 2-8°C un 15-25°C diapazonā. Mēs izmantojam siltumizolācijas foliju (NBN B62-201, 0.029 W/mK). Šajā pārvadājuma veidā tiek ievērots aukstuma ķēdes princips, un to galvenokārt izmanto farmācijas produktiem. Sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk par šo risinājumu!

jautājumi?
Mēs esam jūsu rīcībā! Sazinieties ar mums
europe map