FMCG  pārtika bez  aprites termiņa ierobežojumiem

FMCG pārtika bez aprites termiņa ierobežojumiem

FMCG pārtika bez aprites termiņa ierobežojumiem

FMCG nozares apkalpošana ir bijusi viena no Raben Group pamatkompetencēm jau vairākus gadus. Mums ir specializētas, īpašas sistēmas pārtikas un nepārtikas produktiem.

FMCG pārtika

FMCG pārtika

FMCG pārtika

Mums ir specializētas, īpašas sistēmas pārtikas un nepārtikas produktiem. Pārtikas nozares apkalpošana ir bijusi viena no Raben Group pamatkompetencēm jau vairākus gadus.

Automašīnas

Automašīnas

Automašīnas

Automobiļu nozares apkalpošana ir bijusi viena no Raben Group pamatkompetencēm jau vairākus gadus. Šī nozare nodrošina vairāk nekā 20 % Raben Group uzņēmējdarbības, ieskaitot loģistikas pakalpojumus pamatiekārtu ražotājiem (OEM) un pirmā līmeņa piegādātājiem.

Mazumtirdzniecība

Mazumtirdzniecība

Mazumtirdzniecība

Mazumtirdzniecības nozares apkalpošana ir bijusi viena no Raben Group pamatkompetencēm jau vairākus gadus. Vairāk nekā 10 % Raben Group uzņēmējdarbības ir saistīti ar pakalpojumu sniegšanu šai nozarei.

Ķīmija

Ķīmija

Ķīmija

Ķīmijas nozares apkalpošana ir bijusi viena no Raben Group pamatkompetencēm jau vairākus gadus. Gandrīz 11 % mūsu uzņēmējdarbības ir saistīti ar pakalpojumu sniegšanu šai nozarei, starp kuriem ir eļļu un smērvielu, krāsu un pārklājumu, kultūraugu aizsardzības un mēslošanas līdzekļu, dzīvnieku ēdināšanas produktu un sastāvdaļu loģistikas pakalpojumi.

Tehnoloģijas

Tehnoloģijas

Tehnoloģijas

Tehnoloģiju nozares apkalpošana ir bijusi viena no Raben Group pamatkompetencēm jau vairākus gadus. Šī nozare nodrošina gandrīz 21 % Raben Group uzņēmējdarbības, ieskaitot loģistikas pakalpojumus, kas saistīti ar plaša patēriņa elektroniku, „baltajām” precēm, apkuri un gaisa kondicionēšanu, instrumentiem, „brūnajām” precēm, komponentiem, apgaismojumu un baterijām.

E-komercija

E-komercija

E-komercija

E-komercija (zināma arī kā e-uzņēmējdarbība) ir tirdzniecības nozare, kuras pamatā ir elektroniskās ierīces. Tajā tiek izmantoti attālinātās saziņas līdzekļi, un tādējādi darījumi starp pircēju un pārdevēju tiek veikti ārpus uzņēmuma atrašanās vietas.

Atsauces
Atrašanās vieta
Sazināties ar pareizo depo
Video

Jaunākās ziņas