Privātums

Privātums

Printēt | Lejupielādēt kā PDF

Raben Group

Šo noteikumu kontekstā Raben Group uzņēmumi ir:

  1. Raben Group N.V. ar juridisko adresi Oss, Nīderlandē, Raben Group Intellectual Properties B.V. ar juridisko adresi Oss, Nīderlandē un Cougar Investments Holding B.V. ar juridisko adresi Oss, Nīderlandē, un
  2. katrs uzņēmums – gan Polijā, gan ārpus tās, – attiecībā uz kuru Raben Group N.V., Raben Group Intellectual Properties B.V. vai Cougar Investments Holding B.V. (atsevišķi vai kopā) ir dominējošais uzņēmums 1994. gada 29. septembra Polijas Grāmatvedības likuma izpratnē (Likumu vēstnesis, 2009; Nr. 152; 1223. pants).

Raben Group uzņēmumi šo noteikumu izpratnē ir arī tie uzņēmumi, kas tiks dibināti nākotnē un kas atbildīs vismaz vienam no 1) vai 2) punktā minētajiem nosacījumiem.

Informācijas drošība

Raben Group ir uzticams partneris vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kas ir nolēmuši izmantot ārējos loģistikas pakalpojumus. Mēs esam atbildīgs uzņēmums un apzināmies, ka informācijai ir īpaša vērtība, un tas ir resurss, kas prasa atbilstošu aizsardzību.

Tālāk mēs vēlamies Jūs informēt par datiem, to apjomu un mērķi, kādam tie tiek apkopoti, apstrādāti un izmantoti laikā, kad Jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni.

Apkopojot, apstrādājot un izmantojot personīgo informāciju, mēs ievērojam 1997. gada 29. augusta Personas datu aizsardzības likuma noteikumus (2002. gada 17. jūnija konsolidētā versija, „Likumu vēstnesis” Nr. 101, 926. pants ar grozījumiem) un jebkurus citus saistošus juridiskos noteikumus.

Interneta vietnes www.raben-group.com administrators un administrators, kura pārziņā ir vietnē iegūtie personas dati, ir Raben Management Services sp. z o.o. (juridiskā adrese Robakowo, ul. Zbożowa 1, 62-023 Gądki).

IP adreses

IP adrese sastāv no četriem cipariem, kas atdalīti ar punktu, un katra cipara vērtība ir no 0 līdz 255 (piem., 123.45.67.89). Parasti IP adresi automātiski piešķir pakalpojumu sniedzējs. Lai mūsu tīmekļa vietne tiktu pienācīgi attēlota, mūsu serveris lejupielādē jūsu IP adresi, un to noglabā slēptā veidā, kas nozīmē, ka reģistrēti tiek tikai pirmie trīs cipari (piem. 123.45.67.xxx). Neatkarīgi no tā, vai Jums ir statiskā vai dinamiskā IP adrese, iepriekš minētie piesardzības pasākumi neļauj identificēt konkrētu personu. Kļūdu analīzes nolūkos Jūsu slēptā IP adrese tiek ierakstīta mūsu tīkla servera protokolos (tā dēvētajos žurnāla failos), un statistikas nolūkos to ieraksta „Google Analytics“ tīmekļa analīzes programmatūra.

Kā starptautiska mēroga uzņēmums, mēs arī vēlētos zināt, no kurām valstīm nāk cilvēki, kas apmeklē mūsu tīmekļa vietni. Šajā sakarā Jūsu slēptā IP adrese tiek izmantota, lai noteiktu ģeogrāfisko atrašanās vietu. Slēptā IP adrese neļauj identificēt konkrētu personu. Lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojiet interneta pārlūka izvēlni Palīdzība.

Tīmekļa pārlūkprogrammas informācija

Mūsu tīkla serveris arī apkopo Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas sniegtos datus un daļu no tiem reģistrē žurnāla failos. Šie dati ietver informāciju par jūsu operētājsistēmu, jūsu lietoto tīmekļa pārlūkprogrammu, attēlotās informācijas nosaukumu, laiku, kad atvērāt mūsu tīmekļa vietni, iepriekšējo apmeklēto tīmekļa vietni (tā dēvēto „referer”), un Jums piegādāto datu apjomu. Datus nevar izmantot, lai identificētu konkrētu personu, jo IP adrese ir slēpta. Šie dati tiek arī reģistrēti un apstrādāti žurnāla failos kļūdu analīzei un statistikas vajadzībām.

Sīkdatnes

Šeit lietotais termins „sīkdatne” attiecas uz sīkdatņu failiem un citiem līdzīgiem rīkiem, kas minēti Eiropas Parlamenta Direktīvā 2009/136/EK par personas datu apstrādi un privātās dzīves aizsardzību (Direktīva par privātumu un elektronisko komunikāciju) un 2004. gada 16. jūlija Telekomunikāciju likuma 173. pantā (Likumu vēstnesis Nr. 171, 1800. pants ar grozījumiem)

Sīkdatne ir neliels fails, kas satur informācijas datus, kas ierakstīti un saglabāti datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī, un kurus izmanto, lai piekļūtu interneta vietnēm. Sīkdatnes parasti satur informāciju par to izcelsmes tīmekļa vietnes nosaukumu, uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru.

Sīkdatnes izmanto šādiem nolūkiem:

  • tīmekļa vietnes pielāgošanai lietotāju vēlmēm un interneta lapu izmantošanas optimizēšanai;
  • attēlotā satura personalizēšanai konkrēta pakalpojuma lietotājam;
  • statistikas veidošanai, kas izskaidro, kā lietotāji izmanto interneta pakalpojumus, ļaujot uzlabot to struktūru un saturu;
  • lietotāja sesijas uzturēšanai (pēc pieslēgšanās), kas ļauj izvairīties no pieslēgšanās katrā pakalpojuma apakšvietnē;
  • reklāmas un mārketinga piedāvājuma optimizēšanai katram tīmekļa vietnes lietotājam.

Sīkdatņu veidi

Pastāv trīs galvenie sīkdatņu veidi: „sesijas”, „pastāvīgās” un „trešās puses” sīkdatnes.

Sesijas sīkdatnes ir pagaidu faili, kas tiek saglabāti lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī līdz sesijas beigām, vietnes atstāšanai vai tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanai, un tie tiek izmantoti, lai piedāvātu pakalpojumus, kuriem nepieciešama verifikācija kādā konkrētā interneta vietnē.

Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī uz laiku, kas noteikts sīkfaila parametros vai kamēr tos izdzēš lietotājs, un tie tiek izmantoti, lai atcerētos lietotāja izvēlētos uzstādījumus un personalizētu saskarni.

Trešās puses sīkdatnes ļauj iegūt informāciju par to, kā tiek izmantotas interneta vietnes, un lai nodrošinātu lietotājiem reklāmu saturu, kas optimāli pielāgots konkrētu lietotāju interesēm.

Sīkdatnes un personiskā informācija

Personiskā informācija, kas iegūta, izmantojot sīkdatnes, tiek kodēta, lai novērstu nevēlamu un nepiederošu personu piekļuvi. Sīkdatnes tiek apkopotas tikai ar vienu nolūku – pildīt īpašas funkcijas lietotāja vajadzībām.

Sīkdatņu mainīšana/dzēšana/atspējošana

Raben Group informē, ka lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu satur iestatījumus, kas ļauj pieņemt sīkdatnes ar noklusējuma iestatījumiem. Ja nevēlaties, ka Jūsu darbība interneta vietnē tiek uzraudzīta, jebkurā laikā varat atspējot sīkdatnes savā tīmekļa pārlūkprogrammā. Turklāt Jums ir tiesības un iespēja izvēlēties savā tīmekļa pārlūkprogrammā tādus iestatījumus, kas automātiski bloķē sīkdatņu pakalpojumus.

Mūsu interneta vietni ir iespējams izmantot, neizmantojot sīkdatnes, taču atsevišķos gadījumos pārlūkošanas laikā var parādīties daži funkciju ierobežojumi.

Sīkāka informācija par iespējām un metodēm, kā veicināt sīkdatņu izmantošanu, ir pieejama interneta pārlūkprogrammu uzstādījumos. 

Google Analytics

Lietotāju uzvedības analizēšanai mēs izmantojam programmu Google Analytics, tīmekļa analīzi un Google Inc. (Google) izstrādāto ziņošanas programmatūru. Tomēr mēs esam arī pieprasījuši, lai Google padarītu jūsu IP adresi anonīmu pirms tiek analizēta lietotāju uzvedība tīmeklī. Mēs esam ievadījuši atsevišķas rindas Google Analytics programmas kodā.

Google Analytics izmanto jūsu datorā glabātās sīkdatnes, lai analizētu, kā Jūs izmantojat tīmekļa vietni. Google Analytics lietotās sīkdatnes var būt sesijas vai pastāvīgie faili, kas parasti darbojas ne ilgāk kā divus gadus. Sīkdatņu apkopotā informācija par tīmekļa vietnes lietošanu parasti tiek nosūtīta uz Google serveriem ASV, kur tā tiek arī uzglabāta.

Tā kā mēs esam pieprasījusi padarīt IP adreses anonīmas, Jūsu IP adrese tiek saīsināta ES dalībvalstīs vai citās Eiropas Ekonomikas zonas valstīs pirms tā tiek nosūtīta uz Google serveri ASV. Jūsu pilnā IP adrese var tikt nosūtīta uz Google serveri ASV un tur saīsināta tikai dažos izņēmuma gadījumos, kas ir ārpus mūsu kontroles. Pēc mūsu lūguma Google izmantos iepriekš minēto informāciju, lai novērtētu, kā tiek lietota mūsu tīmekļa vietne, veidotu vietnes darbības pārskatus un sniegtu mums citus pakalpojumus, kas saistīti ar interneta vietnes un interneta lietošanu. Jūsu IP adrese, kuru Google Analytics vajadzībām nodrošina Jūsu tīmekļa pārlūks, nekādā veidā nav saistīta ar citiem Google datiem.   

Vēlamies, lai Jūs zinātu, ka varam aizliegt Google ierakstīt un apstrādāt datus no (Google) sīkdatnēm, kas saistītas to, kā Jūs lietojat mūsu tīmekļa vietni (tostarp jūsu IP adresi), ja lejupielādēsiet un instalēsiet īpašu pārlūku spraudni, kas pieejams https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl.

Tiešsaistes pieteikumi un veidlapas

Mūsu interneta vietne piedāvā dažādas iespējas sazināties ar mums. Papildus kontaktu veidlapām mēs arī izmantojam informācijas veidlapas, pieteikuma veidlapas attiecībā uz vakancēm un sadarbību, kā arī piedāvājam iespēju abonēt mūsu informatīvo izdevumu. Iepriekš minētajās veidlapās parasti ir nepieciešams norādīt personisko informāciju. Tiešsaistes formā sniegtā informācija tiek apkopota, apstrādāta un izmantota tikai un vienīgi Jūsu pieprasījuma apstrādei, un tā tiek izmantota tikai pēc Jūsu piekrišanas.

Informatīvais izdevums

Ja esat piekritis saņemt savā e-pastā mūsu informatīvo izdevumu, Jūs varat jebkurā laikā no tā atteikties, izrakstoties no abonentu saraksta. Jūs varat atteikties saņemt mūsu informatīvo izdevumu, uzklikšķinot uz saites „Izrakstīties”, kas pieejama katrā informatīvajā izdevumā.

Sociālo spraudņu izmantošana

Interneta vietnē www.raben-group.com mēs izmantojam sociālā tīkla Facebook sociālos spraudņus („spraudņus"), kas ir Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, ASV (Facebook) īpašums. Spraudņi ir atzīmēti ar Facebook logotipu un tekstu „Facebook sociālais spraudnis” (Facebook Social Plug-in). Šeit pieejams mūsu Facebook spraudņu un to attēlu saraksts: developers.facebook.com/plugins. Atverot kādu no mūsu vietnēm, kas satur spraudni, Jūsu pārlūkprogramma automātiski izveidos savienojumu ar Facebook serveriem. Tajā pašā laikā Jūsu personīgā informācija tiek nosūtīta uz Facebook (pašlaik tā ietver IP, datumu un laiku, attēlotās tīmekļa vietnes/redzamās URL nosaukumu un sīkdatnes ID). Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas datu apstrāde notiek ASV. Facebook var apvienot šos datus kopā ar citu tās rīcībā esošu Jūsu personīgo informāciju. Mēs esam interneta vietnes administrators, tādēļ mūsu rīcībā nav informācijas par konkrēto veidu, kādā Facebook apstrādā Jūsu datus. Lai iegūtu vairāk informācijas pat to, kā Facebook apstrādā Jūsu personīgo informāciju, lūdzam izlasīt Facebook noteikumus attiecībā uz Personiskās informācijas ierobežojumiem http://www.facebook.com/about/privacy/).

Google poga +1

Google pogaa +1 ļauj klientiem saņemt personalizētu informāciju no Google un partneriem. Google glabā informāciju, kuras saturu klients apzīmējis ar +1, kā arī informāciju par tīmekļa vietni, kuru klients apmeklē, izmantojot pogu +1. Ar +1 apzīmētā informācija var tikt attēlota Google pakalpojumos kopā ar klienta profila vārdu un bildi, piem., meklēšanas rezultātos un Google profilā, kā arī citās interneta vietnēs un interneta paziņojumos.  

Lai uzlabotu Google pakalpojumus, Google reģistrē informāciju, kas saistīta ar +1 apzīmētām darbībām. Lai izmantotu Google pogu +1, klientam jābūt visā pasaulē redzamam, publiskam Google profilam, kurš satur vismaz šim profilam izvēlēto vārdu. Šis vārds tiek izmantots visos Google pakalpojumos. Dažos gadījumos šo vārdu var aizstāt ar citu vārdu, kuru izmanto, lai kopīgi dalītos ar saturu, izmantojot Google kontu. Lietotāji, kuri zina konkrētas personas elektroniskā pasta adresi, vai kuru rīcībā ir cita informācija, kas ļauj to identificēt, var iegūt informāciju par konkrēta Google profila identitāti.

Papildus iepriekšminētajiem mērķiem, informācija, kuru klients ir padarījis pieejamu, tiek izmantota saskaņā ar pašreizējo Google privātuma politiku. Google publicē vispārējo statisku par klientu veiktajām +1 darbībām un pārsūta to lietotājiem un partneriem, piemēram, izdevējiem, reklāmdevējiem vai saistītu interneta vietņu operatoriem. Papildu informācija par Google +1 ir pieejama: http://www.google.com/+/policy/content.html

Tvitera funkcija

Interneta vietne www.raben-group.com ir savienota ar tvitera pakalpojuma funkcijām. Šīs funkcijas piedāvā Twitter Inc., 795 Folsom St., Suite 600, San Francisco, CA 94107, Amerikas Savienotās Valstis. Tvitera un „retvīta” funkciju lietošanas rezultātā apmeklētās vietnes tiek piesaistītas Jūsu tvitera kontam, un šādā veidā tās ir pieejamas arī citiem lietotājiem. Tajā pašā laikā šī informācija tiek nosūtīta uz tvitera dienestu.

Lūdzam ņemt vērā, ka Raben Management Services sp. z o.o., kā interneta vietnes www.raben-group.com operatoram, nav informācijas par nosūtītās informācijas saturu un to, kā šo informāciju izmanto tviteris. Sīkāka informācija par šo tēmu ir pieejama Tvitera privātuma politikā vietnē http://twitter.com/privacy. Datu aizsardzības iestatījumus tviterī var mainīt caur konta iestatījumiem: http://twitter.com/account/settings.

 

Fotoattēli

Interneta vietnē redzamie fotoattēli un ikonas ir Raben Group īpašums, vai tās ir iegūtas no tādām fotobankām kā Fotolia, Thinkphoto, Dreamstime, Getty Image, http://www.sxc.hu vai arī iegādātas no aģentūrām, kā vietnes saturs. Šeit pieejama sīkāka informācija. Dažas no ikonām ir izmantotas no: modernuiicons.com, autors Austin Andrews (http://templarian.com/)

Papildu informācija par elektronisko saraksti

Ja vēlaties mums nosūtīt elektronisko pastu, lūdzam ņemt vērā, ka internetā nosūtītie nešifrētie e-pasta ziņojumi nav pilnībā aizsargāti no trešo personu piekļuves.   

Ja Jums rodas jautājumi par mūsu informācijas drošību vai Raben Group, varat sazināties ar mums pa tālruni vai e-pastu.

Raben Management Services sp. z o.o.
ul. Zbożowa 1
62-023 Robakowo k/Poznania

Tālrunis: +48 (61) 898 88 00
Fakss: +48 (61) 898 88 01
E-pasts: HeadOffice.Info@raben-group.com