Cluj – Napoca – jaunā Raben vietne Rumānijā

Printēt | Lejupielādēt kā PDF

Jaunizveidotā Raben Romania Logistics vietne Cluj – Napoca tika atvērta 2017. gada 15. Maijā, tādejādi kompānija pašlaik ir ieguvusi 4,300 m2 papildus noliktavas platības, kas ir izvietotas trijos punktos (Bukarestē, Aradā un Kluža – Napoka (Cluj-Napoca), lai varētu veiksmīgi apkalpot savus klientus Rumānijā.

„Mēs izvēlējāmies pilsētu Cluj-Napoca kā mūsu jauno lokācijas vietu, jo šai vietai ir lieliskas attīstības iespējas kā arī šī noliktava ir izvietota pieejamā industriālā teritorijā, kura ir izvietota tuvu no galvenajām automaģistrālēm. Ja Jūs vēlaties izveidot stabilu un ilgtspējīgu izplatīšanas tīklu Rumānijā, Jums ir nepieciešams atrasties relatīvi tuvu Cluj-Napoca”.  – ir teicis Valentin Storoj, kurš ir Raben Logistics Romania Direktors, lai izskaidrotu šādu izvēli par labu šai vietai.

Pilsētai ir īpaša saikne ar Ungāriju, tā kā šāds Raben solis ir, ļoti gaidīts, lai atvieglotu savu klientu preču transportēšanu starp šīm divām valstīm. Kompānija pašlaik var apkalpot to klientus gan vietējo pārvadājumu sfērā, gan starptautisko pārvadājumu sfērā, kur tiek nodrošināts 1,300 m2 lielas noliktavas telpas ar trijām iekraušanas vietām un četriem darbiniekiem.

Raben Logistics Romania Rumānijā jau pastāv kopš 2016.gada, kura lokācijas vieta ir Bukarestē un Arad ar 20 darbiniekiem. Uzņēmums ir kompetents partneris, kurš sniedz transportēšanas pakalpojumus – grupu/saliktu transporta pakalpojumu sniegšanā, kā arī part un full truck ielādes gan internacionālos, gan vietējos pārvadājumu galamērķos. Kompānija Rumānijā piedāvā pielāgotus risinājumus to klientiem, kas ir balstīti uz kravas izmēriem un rūpniecības sektoru.

„Mūsu klientiem ir lieli plāni attiecībā uz Transilvāniju un mums ir nepieciešams piedāvāt labāko risinājumu viņiem. Kā rezultātā Cluj – Napoca ir lielākā pilsēta Transilvānijā” – teica Valentin Storoj. Kompānijas nākotnes plāni ir turpināt attīstīties Cluj – Napoca kā arī piedāvājot noliktavas loģistikas pakalpojumus to klientiem.

16.05.2017
Aplikācija
RABENITY

Ātrie kontakti
Raben Latvia SIA +371 (6) 738 29 11E-PASTS